Święto szkoły!

W czwartek 26 stycznia obchodziliśmy święto szkoły. Jak co roku, gdy zbliża się czas urodzin naszego patrona, które wypadają 19 lutego, urządza się dzień wolny od zajęć lekcyjnych, ale za to pełen atrakcji. Rano uczniowie mieli zajęcia z wychowawcami i czas ten przeznaczali na dekorowanie klas. W tym przedsięwzięciu pomagali niezastąpieni rodzice z trójek klasowych! Potem od godziny 9.15 na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia, za którą były odpowiedzialne panie Ewa Więcek i Janina Kwaśniak wraz ze swoimi klasami. Piosenkami i wierszami uczciliśmy pamięć Mikołaja Kopernika, a gdy poczet sztandarowy opuścił już stanowisko był czas na kolejne elementy programu. Zanim nastąpiła zabawa choinkowa rozdano jeszcze nagrody i wyróżnienia poszczególnym klasom za udział w akcji GÓRA GROSZA.

Po wspólnej fotografii najładniej przebranych dzieci i pani dyrektor pałeczkę przejęli specjalnie wynajęci wodzireje, którzy przez kolejne godziny zabawiali wszystkie dzieciaki propozycjami różnych zabaw przy muzyce. Zabawa trwała do 14.30.

S.Bator