Szlachetna Paczka w oddziałach przedszkolnych

SZLACHETNAoddziałOdkrywcy Świata i Tropiciele Przyrody wzięli udział w corocznej organizowanej przez Szkołę Podstawową Nr 2 Ogólnopolskiej Akcji Szlachetna Paczka. Rodzice dzieci oraz nauczyciele wsparli świąteczną zbiórkę o wiele przeróżnych artykułów, m.in.: żywnościowych i chemicznych, z których będą mogły skorzystać rodziny potrzebujące pomocy. Dzieci zostały zaznajomione z ideą projektu, miało to na celu uwrażliwienie ich na potrzeby innych osób. Wychowankowie bardzo chętnie zaangażowali się do pomocy i spakowania paczek. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za podarki oraz Wasze wielkie serca chętne do pomocy!