Grudniowy "Poranek z Bajką"

Grudniowy

Przy bibliotecznej choince i w nastrojach już niemalże świątecznych spotkaliśmy się z "Tropicielami Przyrody" z Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie TarnowksiejGrudniowy "Poranek z Bajką" był nie tylko lekturą wyjątkowej książki pt. "Przyjaciel na zawsze" autorstwa Ellen DeLange, ale również inspiracją do rozmowy o bogatym świecie dziecięcych emocji i relacjach z przyjaciółmi. Nie po raz pierwszy sięgamy po elementy bajkoterapii, aby w subtelny sposób podpowiedzieć najmłodszym, że w książkach warto poszukiwać wsparcia, zrozumienia samego siebie i różnych życiowych sytuacji.

Żródło: MBP