Projekt "Magiczna Moc Bajek"

Moc.jpg     W dniu 18 października 2023 r. w ramach realizacji zadania pt.: ,,Międzypokoleniowe działania” z I modułu Ogólnopolskiego Projektu ,,Magiczna Moc Bajek” - przedszkolaki z naszych Oddziałów Przedszkolnych odwiedził specjalny gość - Pan Krzysztof Wójcik, emerytowany dyrektor i nauczyciel z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie. Pan Krzysztof opowiadał o swoich pasjach i hobby, m.in. o fotografii czy naturze. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały opowieści o jesiennych grzybobraniach, poznały i utrwaliły wiedzę o grzybach jadalnych oraz trujących, oglądały wykonane przez Pana Krzysztofa fotografie roślin, dzikich zwierząt i ptaków, które pozwoliły im rozbudzić wyobraźnię. Następnie dzieci przystąpiły do wykonania prac plastycznych. Na koniec spotkania dzieci wręczyły Panu Krzysztofowi podziękowanie za przeprowadzone zajęcia, natomiast każdy przedszkolak otrzymał coś słodkiego.