Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klasy 1-3 na spektaklu teatralnym pt. „ Kopciuszek”

Kopciuszek

13 października 2023 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3 obejrzały spektakl teatralny pt. „ Kopciuszek” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Była to adaptacja znanej wszystkim baśni. Ciekawa fabuła, kolorowe kostiumy, scenografia piękny taniec oraz wpadające w ucho piosenki sprawiły, że dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Aktorzy nawet przez chwilę nie pozwolili dzieciom na nudę włączając je do wspólnej zabawy. Wszystko to sprawiło, ze czuliśmy się jak w prawdziwej bajce. Ponadto podczas przedstawienia zwracano uwagę na ponadczasowe wartości takie jak dobroć, pracowitość, szacunek dla innych, odróżnianie dobra od zła, wiarę w siebie i spełnianie marzeń . Profesjonalna gra aktorów sprawiła, że był to wspaniale i ciekawie spędzony czas.