Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022 w oddziałach przedszkolnych

przedszkolekoneicroku22 czerwca 2022r. Odkrywcy Świata i Tropiciele Przyrody wzięli udział w uroczystościach zakończenia roku przedszkolnego, a "Starszaki" z łezką w oku pożegnały przedszkole. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, którymi podziękowały wszystkim wychowawcom za opiekę, wychowanie i przygotowanie do podjęcia nauki w szkole. Rodzice, którzy w szczególny sposób wspierali placówkę w realizacji zamierzeń i celów otrzymali podziękowania w formie dyplomów. Dzieci odchodzące do szkoły otrzymały upominki zakupione przez Radę Rodziców. Wszystkim Przedszkolakom życzymy bezpiecznych, wakacyjnych przygód, a Dzieciom rozpoczynającym szkolny etap edukacji życzymy sukcesów w nauce i wspaniałych wspomnień z pobytu w Oddziale Przedszkolnym. Powodzenia!