SK PCK organizuje zbiórkę ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY OSOBISTEJ na rzecz pacjentów i podopiecznych szpitali w Afryce

Podobnie jak w latach ubiegłych SK PCK organizuje zbiórkę ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY OSOBISTEJ na rzecz pacjentów i podopiecznych szpitali
w Afryce. Zbiórka przeprowadzona będzie
w dn.8-9 V 2018r.(wtorek, środa).

Gromadzić będziemy: mydła toaletowe, pasty do zębów, szczoteczki, kubeczki, proszek do prania, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe i z materiału, ściereczki, szampony, miseczki plastikowe, małe zestawy do sprzątania ( mała szczotka i łopatka) itp. oraz bandaże, opaski elastyczne, watę, plastry.

możemy też ofiarować bajki, malowanki, kredki ołówkowe, aby pacjentom umilić czas pobytu w placówce.

Prosimy, aby wszystkie produkty higieniczne i opatrunkowe były w oryginalnych opakowaniach.

Członkowie SK PCK będą odbierać te rzeczy od uczniów, prosimy,by zapakować je
w reklamówki lub w woreczki i podpisać kto ofiaruje i z której jest klasy.

Liczymy na Was i dziękujemy za wsparcie zbiórki !

SK PCK wraz z op. p.K.Wójcik