Nasza szkoła drugą Najlepszą Szkołą w Małopolsce

Miło nam poinformować, że Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Najlepszą Szkołę w Małopolsce w kategorii szkół podstawowych. Otrzymaliśmy 7 203 głosy. Przez prawie dwa tygodnie szkoła zajmowała najwyższą lokatę w konkursie. Niestety w ostatnich dniach lepsza okazała się tylko szkoła z Krakowa. Konkurs po raz kolejny organizowała gazeta „Dziennik Polski”. Głosowanie trwało około miesiąca. Zakończyło się 29.11.2016r. Na tablicy na głównym holu codziennie aktualizowane były wyniki, tak aby uczniowie, nauczyciele i odwiedzający szkołę rodzice znali bieżące wyniki głosowania. Głosować można było bezpośrednio przez stronę internetową, facebooka, wysyłając kupony wycięte z gazety oraz smsy. Jesteśmy dumni z tytułu drugiej najlepszej Szkoły Podstawowej w Małopolsce. Pragniemy szczególnie podziękować za zaangażowanie Rodzicom, instytucjom, absolwentom szkoły oraz uczniom. Jest to ogromny sukces dla naszej szkoły.

Wdzięczna i dumna Dyrekcja PSP2 oraz Grono Pedagogiczne