Wesołe kanapki klasy 2a

23 października 2016 r. uczniowie klasy 2a samodzielnie przygotowali drugie śniadanie. Przed przystąpieniem do pracy dzieci przypomniały zasady higieny i zdrowego odżywiania się oraz zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas posługiwania się narzędziami kuchennymi. Następnie po starannym umyciu rąk i przygotowaniu stanowisk, wszyscy zabrali się do pracy. Dzieci samodzielnie smarowały pieczywo masłem, a następnie układały wybrane przez siebie produkty. Wszyscy starali się, aby kanapki wyglądały apetycznie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne kulinarne zajęcia.

E.Więcek