Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

We wtorek, 27 września 2016 r. odbyła się dyskoteka dla klas III-IV z okazji Dnia Chłopaka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Nieodłącznym elementem wrześniowej zabawy jest promowanie noszenia odblasków, dlatego też w czasie dyskoteki odbył się konkurs na najpiękniejszy odblaskowy strój. Uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali się w odblaskowych i bardzo pomysłowych strojach, a oceniani byli przez jury w składzie: p. Wicedyrektor – Małgorzata Wódka, opiekun SU – p. Diana Dyda, przewodnicząca szkoły – Aleksandra Wąż oraz zastępca przewodniczącej – Julia Kądzielawa. Jury oceniało stroje przyznając od 0 do 5 punktów. Wszyscy reprezentanci wykazali się kreatywnością, ale jury uznało, że najpiękniejsze odblaskowe stroje mieli: Oliwia Tobjasz z kl. Va oraz Sebastian Hajdas z kl. Vb. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz odblaskowe gadżety. To jednak nie koniec niespodzianek. Na dyskotece pojawił się niecodzienny gość – „Mrówka”, która przyniosła ze sobą drobne upominki. Każda klasa, która zatańczyła dla niespodziewanego gościa otrzymała cukierki lub elementy odblaskowe. Zabawa była bardzo udana, wszyscy wrócili do domu bezpiecznie i w dobrych humorach.

E.Kmieć