Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września br. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/ 2017.

Nowo przyjęci uczniowie, którzy zawitali w progi szkoły po raz pierwszy, jak też uczniowie pozostałych klas, zostali uroczyście powitani przez Panią Dyrektor Annę Fido, Dyrektora ZOSiP Pana Mariana Gajdę, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Sylwię Ciećko oraz swoich kolegów, którzy przygotowali apel z okazji nowego roku szkolnego.

Pani Dyrektor  nakreśliła plany oraz wyzwania, z którymi w nowym roku szkolnym 2016/2017 zmierzą się uczniowie oraz nauczyciele, życzyła wszystkim wielu sukcesów i pomyślności.

Po pierwszej części uczniowie klas II-VI udali się do sal lekcyjnych, by spotkać się ze swoimi wychowawcami. Natomiast nowo przyjęci uczniowie złożyli ślubowanie pierwszoklasistów.

B.Stępnik, R.Klimek