Współczesne zagrożenia wiary – spotkanie z Andrzejem Wronką

Dzisiaj w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć Pana Andrzeja Wronkę, absolwenta Papieskiego Wydziału Teologicznego

w Siedlcach. Pan Andrzej zajmuje się obroną wiary katolickiej przed działalnością sekt
i błędnych duchowości.
Posiada duży zasób wiedzy na temat: sekt, satanizmu, magii, wróżb, horoskopów, opętania, okultyzmu, spirytyzmu, przesądów, zabobonów, homeopatii, uzależnień.

Autor publikacji:
„Świadkowie Jehowy bez mitów”,

„Od magii do opętania”,

„Czyściec i pomoc duszom czyśćcowym”

„Homeopatia, energoterapia - w oparach pseudonauki”.

W 2014 r. odznaczony papieskim złotym medalem Benemerentii za szczególne i wieloletnie zasługi dla Kościoła katolickiego oraz medalem Exuli Bene de EcclesiaMerito za pracę na rzecz wiary wśród Polonii.

Dziękujemy Panu Andrzejowi za przybliżenie młodzieży tematu zagrożeń duchowych na jakie mogą być narażeni w dzisiejszym świecie i jak podpowiedź jak z nimi sobie radzić.

ks. J.Janiczek