Wizyta na poczcie klasy 3c

W czwartek 12 października cała klasa 3c wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Lichorobiec udała się na pocztę by wysłać listy do uczniów ze szkoły podstawowej
z województwa śląskiego. Padł pomysł, by napisać listy do uczniów z innego województwa. Uczniowie bardzo chętnie na niego przystali i z ogromnym entuzjazmem zabrali się do pisania. Wszyscy starannie
i sumiennie pracowali nad swoimi listami przez ostatnie tygodnie
i uczyli się ich poprawnej pisowni. Wiele frajdy sprawiło adresowanie koperty, naklejanie znaczków i upragniona wizyta na poczcie. Bardzo dziękujemy pracownikom poczty za miłe przyjęcie oraz rozmowę, w której dzieci dowiedziały się m.in. jakie sprawy mogą załatwić na poczcie. Teraz pozostaje nam tylko z niecierpliwością oczekiwać na listy zwrotne.

A.Lichorobiec