Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/ 2018 dla uczniów kl. I – VII oraz oddziałów gimnazjalnych w naszej szkole

Dnia 4 września 2017r. o godzinie 8:00 odbyła się uroczysta akademia na Sali gimnastycznej
w budynku szkoły na ul. Zaręby 22 . Wszystkie klasy V, VI, VII oraz oddziały gimnazjalne kl. II i III pod dwoma sztandarami – szkoły podstawowej oraz gimnazjum, ponieważ jeszcze przez dwa lata naukę będą kontynuować i kończyć gimnazjaliści –
w równych szeregach przywitały nowy rok szkolny. Natomiast po mszy świętej po godzinie 10:00
 odbyła się akademia w sali gimnastycznej szkoły przy ul. Matejki 8 dla klas młodszych od I do IV. Po krótkim powitaniu przez panią Dyrektor Annę Fido, klasy II-IV rozeszły się na spotkanie z wychowawcami, zaś na sali pozostali tylko uczniowie klas pierwszych, którzy mieli ślubowanie. W swoim przemówieniu pani Anna Fido zaznaczyła, że nasza szkoła po reformie oświaty jest świetnie przygotowana do działania w nowych warunkach, a grono nauczycieli dzięki wspólnym spotkaniom konsultacyjnym albo integracyjnym zostało mocno zmotywowane i skonsolidowane dla dobra samej szkoły, ale i przede wszystkim – dla dobra uczniów. Gośćmi podczas otwarcia nowego roku szkolnego w murach dąbrowskiej Dwójki byli: Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej pan Krzysztof  Kaczmarski, Dyrektor CUW – pani Marta Chrabąszcz oraz Przewodnicząca RR, pani Beata Kijak.

S.Bator