Informacja w sprawie składania wniosków na dożywianie w szkołach na okres od 01.09.2017 r. do 31.12.2017 r.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w ramach Programu Rządowego „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” dzieci w Szkołach Podstawowych i Gimnazjach na terenie Naszej Gminy Dąbrowa Tarnowska mają możliwość skorzystania z bezpłatnego dożywiania podczas zajęć w szkole. Pomoc w formie dożywiania dzieci w szkole przysługuje rodzinom, w których dochód netto w przeliczeniu na osobę w rodzinie nie przekracza 150 % kryterium dochodowego na osobę w rodzinie tj. kwoty 771,00 zł.
Więcej informacji pod linkiem: